top of page

HAKKIMIZDA

Mega Master Serigrafi Reklamcılık Basım Hizmetleri San. Ve Tic.Ltd.Şti. 

Firmamız, 1993 yılından bu yana sektörümüzün saygın ve öncü bir kuruluşu olarak UV ofset ve serigrafi baskı konularında faaliyet göstermektedir. Pek çoğu kurumsal firmalar olan iş ortaklarımıza, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle, hizmet sunmaktayız. Deneyim, titizlik, zamanında teslimat ve rekabetçi fiyat gibi özelliklerimizi, üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlere yansıtmaktan gurur duymaktayız. 

 UV ofset ve serigrafi baskı kullanarak, baskılarınızı görerek, koklayarak ve hissederek nasıl daha kaliteli bir baskı haline geldiğinin örneklerini Mega Master anlayışında bulacaksınız. Özellikle serigrafi baskı ile değişik hissedilebilir efektler oluşturabileceğiniz gibi yumuşak veya sert lak malzemesi ile oluşturulan bu efektleri değişik renklerle çeşitlendirebilme imkanı sunmaktayız. Mega Master’ın kalite anlayışının bu üretim çeşidi ile birleşmesi size baskı konusunda yeni bir ufuklar verecektir.

Firmamız renk kartelası üretiminde de Türkiye’de ki sayılı firmalar arasındadır. Bu alanda özellikle 2016 yılı ikinci yarısında; üretim kalitemizi arttırmak ve fiyat rasyoneli oluşturarak tercih yaratmak adına ciddi bir ar-ge çalışması içine girerek mevcut üretim hattımızı yeni ve üst kalitede makine yatırımları yaparak geliştirdik. Amacımız, müşterilerimizin kartela ürün ihtiyaçlarını en uygun koşullarda en iyi kalitede ve zamanında teslimatla, müşteri memnuniyetini artırmaktır. 

MEGA MASTER üretimin her aşamasındaki izlenilebilirliği ve toplam kalite yönetimi prensiplerini benimsemiştir.

Üretimde başarının ve sürekliliğin teminatı; “dürüstlük ve kalite” prensibiyle çalışan MEGA MASTER, kuruluşundan bu yana tecrübesini, teknoloji ve tavizsiz kalite anlayışı ile sunmaktadır.

Firmamızın diğer önemli özelliği de firmaların ihtiyacı olan ancak bulamadıkları yaptırtamadıkları ürünleri isteklerine uygun şekilde üreterek geliştirerek firmalara destek vermesidir.

Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek arzusundayız. Sizleri de bizimle beraber gelişerek büyümeye davet ediyoruz. 

Kurumsal: Hakkımızda
bottom of page