top of page
SERİGRAFİ: Ürünler

SERİGRAFİ

Serigrafi Baskı Nedir?

Metal çerçeveye gerilmiş ipeğin yüzeyine foto emilsiyonları yardımıyla basılacak grafik aktarılır daha sonra ipeğin üzerine dökülen mürekkebin veya lakın ragle basıncı ile baskının yapılacak yüzeye boyayı transfer işlemidir.
Baskının uzun süre solmadan dayanıklı kalmasını ve sadece istenilen bölgelere uygulanır. Müşterilerimizin talebi doğrultusunda veya baskı yüzeyinde ki farklılıklar sebebiyle genellikle solvent ve UV bazlı mürekkepler kullanılır.
Mega Master olarak serigrafi üretiminde otomatik emilsyon sürme makinası ve tam otomatik baskı makinaları ile seri üretim yapan Mega Master deneyimli çalışanlarıyla baskıların kazınması çizilmesi ve ayarsızlık gibi sorunları ortadan kaldırıp tamamen müşterilerine kusursuz ürün teslim etmeyi hedeflemiş ve bu titizlikle çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Serigrafi baskıyla neler üretilebilir?

Serigrafi baskı tekniğiyle, işlerinize lokal lak, kabartma lak, sim lak, boya baskı, illüzyon lak, çift taraflı etiket, Pvc Stand, PP Stand,  Asalak, kutu, çanta vb. baskılı ürünler üretilebilir.

bottom of page