top of page
Uv Ofset: Ürünler

UV OFSET

Uv Ofset Nedir?

Uv Ofset baskı tekniği mürekkebi uv ışıkta kurutarak uygulanan bir baskı tekniğidir. 

Ultraviyole baskı, mürekkebi basıldıkça uv ışıklarla kurutmak veya kürleştirmek için kullanılan bir baskı biçimidir.

Baskı makinası mürekkebi tabakaya uyguladığında, tabaka özel olarak tasarlanmış UV ışığının altından geçer ve mürekkep anında kurutulur veya kürlenir.

Ultraviyole baskı tekniği mürekkep tabakaya basıldığında yayılma şansı bulamaz ve çok daha ince detaylar elde edilir. Buna ek olarak Uv baskı tekniğiyle basılan işler hava koşullarına dayanıklıdır ve solmaya karşı direnci arttırır. Bu baskı tekniği düşük miktarda VOC (Uçucu Organik Madde), koku ve ısı ürettiği için daha çevre dostudur.

70x100 6+1 Uv Ofset makinası ile üretim yapan Mega Master deneyimli çalışan kadrosu, yüksek teknolojisi ve Ar-ge çalışmalarıyla müşterilerine plastik ve metalize yüzeylere baskı konusunda en verimli üretimi yapmayı hedeflemiş ve sıkça rastlanan kazınma, sürtünme gibi problemleri ortadan kaldırmayı başarmıştır. Ayrıyetten Fleksible metaryallerde mürekkebin malzemeye en iyi şekilde tutunmasını ve baskı sonrası işlemlerde mürekkebin baskı yüzeyinde bozulma ve deforme olma gibi sorunlarıda ortadan kaldırıp en kaliteli ve en doğru üretim şekliyle müşterilerimize Uv baskı konusunda en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

uvofset_edited.jpg

Hangi Malzemelere Baskı yapabiliriz?

PVC, PP, PET, KAĞIT, JAKRON, AYDINGER, KRAFT

60gr - 600gr veya 200micron - 600micron

Hangi Ölçülerde Baskı Yapabiliriz?

Minimum 38x58cm -Maksimum 72x102cm

bottom of page